Atnaujinkite savo naršyklę

Panašu, kad jūsų naršyklė nebepalaikoma. Atnaujinkite savo naršyklę, kad naršymas taptų saugesnis ir sparčiau reaguotų.


Naudokite vieną iš šių naršyklių:

ItellaItella

Konkursas

Išsiųsk siuntą su Smartpost ir laimėk 100 Eur akiniams iš „Fielmann“!

Šiltėjantys orai bei saulėtos dienos skatina kiekvieną pasiruošti šiltajam metų sezonui! Padėk aplinkiniams pasiruošti vasaros nuotykiams, o mes pasirūpinsime Tavimi! Dabar, išsiuntus siuntą vasaros belaukiantiems per Smartpost, gali laimėti „Fielmann“  dovanų kuponą vasariškiems akiniams!

Užregistruok siuntą adresu my.smartpost.lt iki gegužės 31 dienos, išsiųsk ją Smartpost  ir kas savaitę laimėk 100 Eur vertės „Fielmann“ dovanų kuponus.

Kiekvieną savaitę išrinksime po 2 laiminguosius, kuriems padovanosime po 100 eurų vertės „Fielmann“ dovanų kuponą.

Žaidime dalyvauja VISOS siuntos siunčiamos iš Lietuvos Smarpost paštomatų. Galima siųsti į bet kurį Smartpost paštomatą ar siuntų atsiėmimo punktą ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje, Estijoje bei Suomijoje. Žaidime dalyvauja visų dydžių siuntos, nuo XS iki L, užregistruotos my.smartpost.lt iki gegužės 31 dienos.

Su konkurso taisyklėmis gali susipažinti apačioje.


Konkurso taisyklės

Šių taisyklių paskirtis – nustatyti konkurso „Išsiųsk siuntą su Smartpost ir laimėk 100 Eur akiniams iš „Fielmann“!“ (toliau – Konkursas) vykdymo tvarką, laimėtojo išaiškinimą ir laimėtų prizų perdavimo tvarką (toliau – Taisyklės).

1. Bendrosios nuostatos

1.1. Konkurso iniciatorius ir organizatorius yra „Itella Logistics“, UAB, juridinio asmens kodas 110883051 (toliau – Organizatorius).

1.2. Konkursas vyksta 2022 m. gegužės 11 – gegužės 31 dienomis.

1.3. Konkurso dalyvis – bet kuris fizinis asmuo, užregistravęs siuntą adresu my.smartpost.lt ir išsiuntęs ją siuntą Smartpost paštomatu.

1.4. Prizas – Organizatoriaus įsteigtas prizas nurodytas taisyklių 2.1 punkte.

1.5. Konkurso dalyvių ir/ar laimėtojų asmens duomenys renkami tik Konkurso organizavimo tikslu.

2. Konkurso prizai ir jų laimėjimo bei įteikimo tvarka

2.1. Konkurso nugalėtojui įsteigti šeši prizai – 100 eurų vertės „Fielmann“ dovanų kuponai iš UAB „Baltoptik“.

2.2. Projekto laimėtojus nustatys komisija, sudaryta iš Organizatoriaus darbuotojų, kuri Projekto laimėtoją išrinks atsitiktiniu būdu, naudojant programinę įrangą.

2.3. UAB „Baltoptik“ dovanų čekių laimėtojai bus išrinkti 2022 m. gegužės 18, 25 ir birželio 1 dienomis.

2.4. Prizo laimėtojas bus informuotas el. paštu, kurį dalyvis nurodė registruodamas siuntą, ne vėliau kaip per 3 (tris) darbo dienas po laimėtojų išrinkimo.

2.5. Laimėti Prizai bus perduodami laimėtojams elektroniniu būdu, ne vėliau kaip per 10 (dešimt) darbo dienas nuo informavimo apie Prizo laimėjimą.

2.6. Konkurso laimėtojas priimdamas Prizą sutinka būti minimas Organizatoriaus parengtame konkurso rezultatų viešinime socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidoje.

2.7. Konkurse negali dalyvauti Konkurso organizatoriaus darbuotojai, jų šeimos nariai, taip pat įmonių grupės, kuriai priklauso Konkurso organizatorius, darbuotojai bei jų šeimos nariai.

3. Kitos sąlygos

3.1. Organizatorius turi teisę pakeisti šias taisykles, apie pakeitimus iš anksto paskelbęs tuo pačiu būdu kaip buvo paskelbtos šios taisyklės. 3.2. Informacija apie konkursą skelbiama interneto svetainėje www.itella.lt