Atnaujinkite savo naršyklę

Panašu, kad jūsų naršyklė nebepalaikoma. Atnaujinkite savo naršyklę, kad naršymas taptų saugesnis ir sparčiau reaguotų.


Naudokite vieną iš šių naršyklių:

Itella LithuanianItella Lithuanian

Privatumo politika

Kas mes esame

Mūsų interneto svetainės adresas: https://pre.loomdigital.ee/itella/cms.

Kokius asmens duomenis renkame ir kodėl

Komentarai

Kai lankytojai svetainėje palieka komentarų, renkame komentarų formoje rodomus duomenis, taip pat lankytojo IP adresą ir naršyklės vartotojo agento eilutė, kad lengviau aptiktumėme šlamštą.

Iš jūsų el. pašto adreso sukurta anoniminė eilutė (dar vadinama maiša) gali būti pateikta „Gravatar“ paslaugai patikrinimui ar ją naudojate. „Gravatar“ paslaugos privatumo politiką galite rasti čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus jūsų komentarą, jūsų profilio nuotrauka bus matoma viešai jūsų komentaro kontekste.

Laikmenos

Jei keliate vaizdus į svetainę, turėtumėte vengti įkelti vaizdus su įterptais vietos duomenimis (EXIF GPS). Svetainės lankytojai gali juos atsisiųsti ir išgauti bet kokius buvimo vietos duomenis.

Kontaktinės formos

Slapukai

Jei paliksite komentarą mūsų svetainėje, galite pasirinkti išsaugoti savo vardą, el. pašto adresą ir svetainę slapukuose. Tai skirta jūsų patogumui, kad paliekant kitą komentarą nereikėtų vėl pildyti savo duomenų. Šie slapukai galios vienerius metus.

Jei lankysitės mūsų prisijungimo puslapyje, mes nustatysime laikiną slapuką, kad nustatytume, ar jūsų naršyklė priima slapukus. Šiame slapuke nėra asmeninių duomenų ir jis pašalinamas uždarant naršyklę.

Kai prisijungsite, mes taip pat nustatysime kelis slapukus, kad būtų išsaugota jūsų prisijungimo informacija ir jūsų ekrano pasirinkimai. Prisijungimo slapukai galioja dvi dienas, o ekrano parinkčių slapukai – metus. Jei pasirinksite „Prisiminti mane“, prisijungimas išliks dvi savaites. Jei atsijungsite nuo savo paskyros, prisijungimo slapukai bus pašalinti.

Jei redaguosite ar publikuosite straipsnį, jūsų naršyklėje bus išsaugotas papildomas slapukas. Šiame slapuke nėra asmeninių duomenų ir jis tiesiog nurodo ką tik redaguoto straipsnio įrašo ID. Jo galiojimas baigiasi po 1 dienos.

Įdėtas kitų svetainių turinys

Straipsnius šioje svetainėje gali sudaryti įterptasis turinys (pvz., vaizdo įrašai, paveikslai, straipsniai ir pan.). Iš kitų svetainių įdėtas turinys veikia lygiai taip pat, lyg lankytojas būtų apsilankęs kitoje svetainėje.

Šios interneto svetainės gali rinkti duomenis apie jus, naudoti slapukus, įterpti papildomą trečiųjų šalių sekimą ir stebėti jūsų sąveiką su tuo įterptuoju turiniu, įskaitant sąveikos su įterptuoju turiniu sekimą, jei turite paskyrą ir esate prisijungę prie tos svetainės.

Analitika

Su kuo mes dalijamės jūsų duomenimis

Kiek laiko saugome jūsų duomenis

Jei paliksite komentarą, komentaras ir jo metaduomenys bus saugomi neribotą laiką. Tai leidžia atpažinti ir patvirtinti bet kokius paskesnius komentarus automatiškai, užuot laikius juos moderavimo eilėje.

Vartotojams, kurie registruojasi mūsų svetainėje (jei tokių yra) taip pat saugome jų pateiktą asmeninę informaciją jų vartotojo profilyje. Visi vartotojai gali bet kada pamatyti, redaguoti ar ištrinti asmeninę informaciją (išskyrus tai, kad jie negali pakeisti savo vartotojo vardo). Šią informaciją taip pat gali matyti ir redaguoti svetainės administratoriai.

Kokias teises turite savo duomenų atžvilgiu

Jei turite paskyrą šioje svetainėje arba įkėlėte komentarų, galite paprašyti, kad jums būtų persiųstas eksportuotas failas su mūsų turimais jūsų asmeniniais duomenimis, įskaitant visus duomenis, kuriuos mums pateikėte. Taip pat galite paprašyti ištrinti visus turimus jūsų asmeninius duomenis. Tai neapima jokių duomenų, kuriuos privalome saugoti administraciniais, teisiniais ar saugumo tikslais.

Kur siunčiame jūsų duomenis

Lankytojų komentarus galima patikrinti naudojantis automatine šlamšto aptikimo paslauga.

Jūsų kontaktinė informacija

Papildoma informacija

Kaip apsaugome jūsų duomenis

Kokias duomenų saugumo pažeidimo procedūras naudojame?

Iš kokių trečiųjų šalių gauname duomenis

Kokį automatizuotą sprendimų priėmimą ir (arba) profiliavimą atliekame su vartotojo duomenimis

Pramonės norminiai informacijos atskleidimo reikalavimai