Atnaujinkite savo naršyklę

Panašu, kad jūsų naršyklė nebepalaikoma. Atnaujinkite savo naršyklę, kad naršymas taptų saugesnis ir sparčiau reaguotų.


Naudokite vieną iš šių naršyklių:

ItellaItella

Konkursas – išsiųsk siuntą su Smartpost, o mes išsiųsime tave į kelionę!

Artėjančios gražiausios metų šventės skatina stabtelėti, skirti daugiau laiko šeimai, aplankyti artimuosius. O jei nėra galimybių susitikti, visuomet galima pradžiuginti brangiausius žmones skambučiu, ar meilės ir linkėjimų kupina siunta. Bet ši žiema ypatinga ir stebuklinga, nes padarius staigmeną artimiesiems, staigmenos gali sulaukti ir pats! Dabar išsiuntus siuntą savo artimiesiems, gali laimėti svajonių kelionę sau. 

Užregistruok siuntą adresu my.smartpost.lt, išsiųsk ją Smartpost paštomatu iki gruodžio 21 dienos ir kas savaitę laimėk 20 Eur vertės „Bio Sala“ dovanų kuponus. 

O gruodžio 22-ąją burtų keliu išrinksime pagrindinio prizo laimėtoją,
kuris laimės 1 500 Eur vertės „Tez Tour Lietuva“ dovanų kuponą savo svajonių kelionei.

Žaidime dalyvauja VISOS siuntos siunčiamos iš Lietuvos Smarpost paštomatų. Galima siųsti į bet kurį Smartpost paštomatą ar siuntų atsiėmimo punktą ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje, Estijoje bei Suomijoje. Žaidime dalyvauja visų dydžių siuntos, nuo XS iki L.


Su konkurso taisyklėmis gali susipažinti apačioje.

Konkurso taisyklės

Šių taisyklių paskirtis – nustatyti konkurso „Išsiųsk siuntą su Smartpost, o mes išsiųsime tave į kelionę“ (toliau – Konkursas) vykdymo tvarką, laimėtojo išaiškinimą ir laimėtų prizų perdavimo tvarką (toliau – Taisyklės).

1. Bendrosios nuostatos

1.1. Konkurso iniciatorius ir organizatorius yra „Itella Logistics“, UAB, juridinio asmens kodas 110883051 (toliau – Organizatorius).

1.2. Konkursas vyksta 2021 m. lapkričio 24 – gruodžio 21 dienomis. 

1.3. Konkurso dalyvis – bet kuris fizinis asmuo, užregistravęs siuntą adresu my.smartpost.lt ir išsiuntęs ją siuntą Smartpost paštomatu.

1.4. Prizas – Organizatoriaus įsteigtas prizas nurodytas taisyklių 2.1 punkte.

1.5. Konkurso dalyvių ir/ar laimėtojų asmens duomenys renkami tik Konkurso organizavimo tikslu.

2. Konkurso prizai ir jų laimėjimo bei įteikimo tvarka

2.1. Konkurso nugalėtojui įsteigti penki prizai. Keturi UAB „Bio Sala“ 20 Eur vertės dovanų kuponai, kurie galioja “Livin” parduotuvėse bei internete www.livin.lt, ir pagrindinis Prizas: 1 500 Eur vertės „Tez Tour Lietuva“ dovanų kuponas., kurį galima iškeisti į bet kurią kelionę https://www.vilnius.teztour.lt/.

2.2. Projekto laimėtojus nustatys komisija, sudaryta iš Organizatoriaus darbuotojų, kuri Projekto laimėtoją išrinks atsitiktiniu būdu, naudojant programinę įrangą.

2.3. UAB „Bio Sala“ dovanų čekių laimėtojai bus išrinkti 2021 m. gruodžio 01, 08, 15 ir 22 dienomis.

2.4. Pagrindinio Prizo laimėtojas bus išrinktas 2021 m. gruodžio 22 d.

2.5. Prizo laimėtojas bus informuotas el. paštu, kurį dalyvis nurodė registruodamas siuntą, ne vėliau kaip per 3 (tris) darbo dienas po laimėtojų išrinkimo. 

2.6. Laimėti Prizai bus perduodami laimėtojams elektroniniu būdu, ne vėliau kaip per 10 (dešimt) darbo dienas nuo informavimo apie Prizo laimėjimą. 

2.7. Konkurso laimėtojas priimdamas Prizą sutinka būti minimas Organizatoriaus parengtame konkurso rezultatų viešinime socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidoje.

2.8. Konkurse negali dalyvauti Konkurso organizatoriaus darbuotojai, jų šeimos nariai, taip pat įmonių grupės, kuriai priklauso Konkurso organizatorius, darbuotojai bei jų šeimos nariai.

3. Kitos sąlygos

3.1. Organizatorius turi teisę pakeisti šias taisykles, apie pakeitimus iš anksto paskelbęs tuo pačiu būdu kaip buvo paskelbtos šios taisyklės.

3.2. Informacija apie konkursą skelbiama interneto svetainėje www.itella.lt