Atnaujinkite savo naršyklę

Panašu, kad jūsų naršyklė nebepalaikoma. Atnaujinkite savo naršyklę, kad naršymas taptų saugesnis ir sparčiau reaguotų.


Naudokite vieną iš šių naršyklių:

ItellaItella

Posti gerbia Jūsų privatumą

„Posti“ ir jos dukterinės bendrovės gerbia Jūsų privatumą, todėl esame įsipareigoję saugoti Jūsų asmens duomenis. Šiame privatumo apsaugos pareiškime („privatumas“) vartojama sąvoka „asmens duomenys“ reiškia šią informaciją: vardą, pavardę, pašto adresą, el. pašto adresą, interneto paslaugų teikėją, interneto protokolo adresą, telefono numerį ar kitą asmeninę informaciją, kurią pateikėte arba kuri buvo apie Jus surinkta vadovaujantis galiojančiais teisės aktais. Šis privatumo apsaugos pareiškimas informuoja apie mūsų duomenų apsaugos politiką, taip pat pateikia informaciją apie tai, kaip galite daryti įtaką duomenims, kurie buvo surinkti apie Jus internete, ir kaip šie duomenys naudojami. Su pareiškimu galima susipažinti šioje svetainėje, o kiekvieno „Posti“ interneto svetainės puslapio apačioje yra pateikta nuoroda į pareiškimą.

Taikymas

Lankydamiesi šioje svetainėje ir ja naudodamiesi, sutinkate su šio privatumo apsaugos pareiškimo principais. Jei nesutinkate su šiais principais, nustokite naudotis šia svetaine.

Šie privatumo apsaugos principai bus taikomi šiai svetainei ir kitoms bendroms interneto ar mobiliųjų telefonų svetainėms, kuriose yra „Posti“ informacijos, nebent joms būtų taikomos specialios sąlygos. Visos „Posti“ svetainės, kurioms taikomi šie privatumo apsaugos principai, toliau bus vadinamos „svetaine“. Kai kuriems šios svetainės puslapiams / paslaugoms gali būti taikomos specialios naudojimo ar paslaugų teikimo sąlygos, su konkrečia svetaine ar puslapiu susijusios sąlygos (toliau ‒ specialiosios sąlygos). Tokiu atveju, tokių specialiųjų sąlygų taikymas bus aiškiai ir konkrečiai nurodytas. Prieštaravimų tarp specialiųjų sąlygų ir šių privatumo apsaugos principų atveju, viršenybė teikiama specialiosioms sąlygoms.

Šis privatumo apsaugos pareiškimas taikomas visoms interneto svetainėms ir domenams, kurie nuosavybes teise priklauso „Posti“ ir jai visiškai priklausančioms dukterinėms bendrovėms.

Nuorodos į trečiųjų šalių svetaines

„Posti“ svetainėje gali būti nuorodų į trečiųjų šalių interneto svetaines. Nuorodos buvo įtrauktos siekiant pagerinti mūsų interneto svetainės naudojimo galimybes arba pasiūlyti informacijos, kuri gali būti Jums naudinga. Jei paspausite ant šių nuorodų, išeisite iš „Posti“ svetainės. „Posti“ neprižiūri susietų svetainių ar jų privatumo politikos, kuri gali skirtis nuo „Posti“ politikos. Nepalaikome ir nerekomenduojame jokių trečiųjų šalių interneto svetainių. Jokiems asmens duomenims, kuriuos atskleidėte ar surinko trečioji šalis, nebus taikomi „Posti“ privatumo apsaugos principai. Prieš atskleidžiant bet kokius asmens duomenis, rekomenduojame visada susipažinti su atitinkamos įmonės privatumo politika.

Anoniminis naudojimas

Dauguma šios svetainės puslapių yra skirti duomenų rinkimo ir komunikacijos tikslams, todėl Jūs galite naudotis svetaine neatskleisdami savo tapatybės ar asmens duomenų „Posti“. Tačiau kai kuriais atvejais, kai naudojatės šia svetaine, „Posti“ bus reikalinga informacija. „Posti“ gali naudoti išorinę žinių bazę paieškos funkcijoje, siekdama padėti klientams rasti ieškomą informaciją. Paieškos metu nenaudojami jokie naudotoją identifikuojantys duomenys.

Asmens duomenų rinkimas

Norėdami suteikti geriausias įmanomas paslaugas, galime paprašyti pateikti ar gauti Jūsų asmens duomenis. Todėl, gavusi Jūsų sutikimą, „Posti“ gali rinkti ir tvarkyti jūsų asmens duomenis. Vykdydami reikalavimus, duomenų apsaugos institucijoms teikiame atitinkamus pranešimus apie asmens duomenų tvarkymą. Jūsų asmens duomenų prašome tada, kai perkate paslaugas, prašote papildomos informacijos, užsakote rinkodaros ar palaikymo medžiagą, prisiregistruojate, dalyvaujate konkurse, pildote anketą arba kreipiatės dėl darbo „Posti“. Asmens duomenys, kurių galime paprašyti šioje svetainėje, gali apimti kontaktinę informaciją, pvz., Jūsų vardą, pavardę, adresą, telefono numerį ir el. pašto adresą, ar kitą tapatybę nustatančią informaciją, pvz., naudotojo vardus ir slaptažodžius, sąskaitos faktūros ir įvykio informaciją, taip pat informaciją apie Jūsų susidomėjimą produktais ar paslaugomis, Jūsų pageidaujamą susisiekimo būdą, pagrindinę informaciją, susijusią su Jūsų išsilavinimu ir darbu, taip pat informaciją, susijusią su darbu, į kurį pretenduojate.

„Posti“ veiklos operacijos yra tarptautinės. Sutinkate, kad jūsų asmens duomenys, gauti naudojantis šia svetaine, jei tai leidžiama pagal galiojančius teisės aktus, gali būti perduoti už nacionalinių sienų ribų į serverių vietas, palaikančias šią svetainę (įskaitant duomenų perkėlimą iš šių vietų atgal į šalis, kurioje esate), siekiant įdiegti ir plėtoti šią svetainę ir „Posti“ paslaugas arba saugoti informaciją šiame privatumo apsaugos pareiškime nurodytais tikslais. Saugoma informacija gali būti Suomijoje arba bet kurioje „Posti“ veiklos šalyje.

„Posti“ gali pasitelkti subrangovus, siekdama savo klientams tiekti tam tikrus produktus ar teikti paslaugas. „Posti“ gali dalintis asmens duomenimis su šiais subrangovais, kad jie galėtų teikti savo paslaugas „Posti“. „Posti“ subrangovams neleidžiama naudoti tokių asmens duomenų jokiems kitiems tikslams.

Naudotojų pateikti asmens duomenys nebus atskleisti trečiosioms šalims.

Interneto svetainės naudotojų identifikavimas

Jūsų apsilankymo „Posti“ interneto svetainėje metu be Jūsų atskleistos informacijos „Posti“ arba jos partneriai gali rinkti Jūsų informaciją naudodami automatinius duomenų rinkimo įrankius. Šie automatiniai duomenų rinkimo įrankiai apima slapukus ir kitus dažniausiai naudojamus duomenų rinkimo įrankius.

Slapukai

„Posti“ arba jos partneriai gali rinkti jūsų informaciją naudodami slapukus ir kitus panašius duomenų rinkimo įrankius.

Slapukai ‒ tai maži tekstiniai failai, kuriuos žiniatinklio paslaugos saugo naudotojo interneto naršyklėje. Slapukai renka tam tikros rūšies standartinę informaciją, pvz., Jūsų naršyklės tipą ir kalbą, svetainės naudojimo laiką ir trukmę, interneto svetainės, iš kurios atvykote į šią svetainę, adresą ir IP adresą. Slapukai taip pat gali kaupti informaciją apie jūsų aplankytus tinklalapius, paspaustas nuorodas ir kitokį naudojimąsi interneto svetaine.

Slapukai naudojami kuriant paslaugas, teikiant ataskaitas ir analizuojant interneto svetainės naudojimą, taip pat „Posti“ ir jos partnerių rinkodaros, reklamos ir tikslinio turinio tikslais.

Slapukai suteikia galimybę veiksmingai naudotis žiniatinklio paslaugomis, pvz., palengvina pirkimą internetu arba užtikrina, kad Jums nereikėtų kelis kartus įvesti slaptažodžio naudojantis paslauga. Slapukai taip pat padeda „Posti“ ir jo partneriams sukurti personalizuotą turinį, todėl pateikiama Jums aktualesnė reklama ir paslaugų turinys. Remdamiesi iš pirmosios šalies („Posti“) svetainės surinkta slapukų informacija, reklamos tinklai ir reklamuotojai gali pateikti tikslines trečiųjų šalių reklamas.

„Posti“ taip pat gali naudoti slapukus ar kitus panašius įrankius tam tikruose „Posti“ siunčiamuose el. laiškuose ir taip automatiškai rinkti duomenis, kai atidarote el. laišką arba paspaudžiate gautame el. laiške pateiktą nuorodą.

Duomenys, surinkti naudojant slapukus, gali būti sujungti su kitais duomenimis, gautais iš kliento kituose kontekstuose, kai naudotojas prisijungia prie „Posti“ paslaugų.

Naudotojo galimybės daryti įtaką slapukų naudojimui

Jei nenorite, kad jūsų interneto naršyklė saugotų slapukus, naudodamiesi naršyklės nustatymais galite neleisti naudoti slapukų. Pažymime, kad įjungdami slapukus galite užtikrinti teisingą paslaugų ir tinklalapių funkcionavimą ir aktualios reklamos gavimą.

Galite išvalyti slapukų istoriją savo naršyklės nustatymuose ‒ Jūsų naršyklėje saugoma slapukų informacija bus ištrinta. Šis veiksmas netrukdo rinkti naujos slapukų informacijos.

Dauguma interneto naršyklių leidžia blokuoti trečiųjų šalių slapukus. Tokiu atveju, Jūsų naršyklė priims tik tuos slapukus, kuriuos tiesiogiai pateiks Jūsų naudojama paslauga. Trečiųjų šalių slapukus galite išjungti savo naršyklės slapukų nustatymuose. Interneto svetainėje „Jūsų internetiniai pasirinkimai“ (angl. Your Online Choices) taip pat galite valdyti reklamos nustatymus, pagrįstus naršyklės naudojimu.

„Posti“ ir jos partnerių slapukus, skirtus rinkodarai, ar tikslines priemones taip pat galima valdyti paspaudus puslapio apačioje esantį mygtuką.

Reklamos identifikatoriai

„Posti“ programose naudojame mobiliuosius reklamos identifikatorius, pvz., IDFA („iOS“) ir AdID („Android“), siekdami pritaikyti mobiliųjų programų reklamą tikslinėms grupėms, kuriuos galėtų domėtis mūsų programa.

Šiose reklamos platformose „Posti“ partneriai naudoja reklamos identifikatorių. Reklamos identifikatorius leidžia sukurti profiliuotas tikslines grupes. Kai šios grupės lankosi kitose svetainėse, tokios svetainės rodo jiems įdomius ir aktualius skelbimus. Reklamos platformos, tokios kaip „Facebook“, gali naudoti reklamos identifikatorių, siekdamos pasiūlyti analizės paslaugas ir tikslinę reklamą.

Jūsų mobiliojo telefono operacinė sistema turi nustatymą, leidžiantį blokuoti reklamą pagal Jūsų pomėgius arba kitaip iš naujo nustatyti mobilųjį ID.

Pavyzdžiui, galite naudoti nustatymą „Apriboti skelbimų stebėjimą“ (angl. Limit Ad Tracking) („iOS“ įrenginiuose) arba „Atsisakyti interesais pagrįstų skelbimų“ (angl. Opt out of Interest-Based Ads) („Android“ įrenginiuose) ir taip apriboti su Jūsų mobiliųjų programų naudojimu susijusios informacijos naudojimą tikslinės, su Jūsų interesais susijusios reklamos rodymo atžvilgiu.

Savo paslaugose naudojame tikslinius slapukus. Jei sutiksite dėl tikslinių slapukų naudojimo, „Posti“ paslaugose galėsite matyti tikslinę reklamą ar personalizuotą turinį. „Posti“ surinkti slapukai taip pat gali būti naudojami personalizuotam turiniui „Posti“ partnerių paslaugose pristatyti.

Saugus asmens duomenų saugojimas

Jūsų pasitikėjimą mumis vertiname labai rimtai. „Posti“ naudoja įvairias technologines priemones, siekdama užkirsti kelią neteisėtai prieigai prie asmens duomenų, kuriuos atskleidžiate šioje svetainėje, ir netinkamam tokių duomenų naudojimui. Ypač konfidencialiems duomenims (pvz., kredito kortelės informacijai) rinkti ir perduoti naudojame SSL (saugiųjų jungčių lygmens (angl. Secure Sockets Layer)) šifravimą. SSL šifravimo tikslas ‒ padaryti taip, kad perduoti duomenys būtų neįskaitomi pašaliniams asmenims. Ši saugumo priemonė naudojama tada, kai naršyklės lango apačioje matote piktogramą, vaizduojančią nepažeistą raktą arba užrakintą spyną (piktograma priklauso nuo Jūsų naudojamos naršyklės).

Surinktų duomenų tikslumas

Savo iniciatyva arba Jūsų prašymu, „Posti“ gali papildyti, ištaisyti ar pašalinti neišsamius, netikslius ar nebegaliojančius asmens duomenis, kurie buvo surinkti naudojant šią svetainę. Susisiekite su „Posti“ klientų aptarnavimo departamentu, jei norite atnaujinti ir (arba) patikrinti savo asmens duomenis arba atsisakyti rinkodaros pranešimų. „Posti“ kontaktinę informaciją lengviausia rasti interneto svetainėje, kurioje atskleidėte savo asmens duomenis „Posti“, arba „Posti“ bendrosios kontaktinės informacijos puslapiuose.

Vaikų ir išlaikomų asmenų privatumas

„Posti“ sąmoningai neprašys asmens duomenų iš jaunesnių nei 13-os metų amžiaus vaikų, o „Posti“ svetainės nėra skirtos šio amžiaus nesulaukusiems vaikams. Nepilnamečiai negali pirkti ar atlikti kitų teisinių veiksmų šioje svetainėje be tėvų ar teisėto globėjo sutikimo, nebent tai leidžiama pagal galiojančius įstatymus.

Šio privatumo apsaugos pareiškimo pakeitimai

Jei pakeisime šį privatumo apsaugos pareiškimą, pakeistą pareiškimą paskelbsime savo interneto svetainėje nurodydami pakeitimo datą. Jei pareiškimo pakeitimai yra reikšmingi, galime Jus apie tai informuoti ir kitomis priemonėmis, pvz., el. paštu ar paskelbdami biuletenį pagrindiniame puslapyje. Rekomenduojame reguliariai peržiūrėti šiuos privatumo apsaugos principus ir įsitikinti, kad žinote apie visus pakeitimus.