Atnaujinkite savo naršyklę

Panašu, kad jūsų naršyklė nebepalaikoma. Atnaujinkite savo naršyklę, kad naršymas taptų saugesnis ir sparčiau reaguotų.


Naudokite vieną iš šių naršyklių:

ItellaItella

SLAPUKŲ POLITIKA

UAB „Itella Logistics“, juridinio asmens kodas 110883051, adresas Pirklių g. 5, LT-02300 Vilnius, Lietuva (toliau – Mes), internetinės svetainės www.itella.lt (toliau – Svetainė) slapukų politikoje (toliau – Slapukų politika) yra paaiškinama, kas yra slapukai ir kaip jie yra tvarkomi.

 1. KAS YRA SLAPUKAI?
  1.1. Slapukai – tai maži tekstiniai failai, siunčiami į kiekvieno asmens, besilankančio Svetainėje, įrenginį, iš kurio yra prisijungiama prie Svetainės, ir laikinai tame įrenginyje išsaugomi.
  1.2. Slapukų renkama informacija padeda atpažinti Svetainės lankytoją, išsaugoti lankymosi istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Slapukų surinkta informacija leidžia mums užtikrinti Jūsų galimybę naršyti patogiau, teikti Jums patrauklius pasiūlymus bei daugiau sužinoti apie lankytojų elgesį, analizuoti tendencijas ir tobulinti Svetainės, asmenų aptarnavimą ir Mūsų teikiamas paslaugas.
 2. KAIP TVARKYTI SLAPUKUS?
  2.1. Apsilankę Svetainėje Jūs galite savo aktyviais veiksmais išreikšti sutikimą, jeigu norite naudoti slapukus. Jums nedavus sutikimo dėl slapukų naudojimo, slapukai, kurie nėra techninio pobūdžio, į Jūsų įrenginį nebus įrašomi.
  2.2. Informuojame, kad slapukus galite taip pat valdyti ir (arba) ištrinti pagal savo pageidavimus. Naršyklės („Internet Explorer“, „Safari“, „Firefox“, „Chrome“ ir kt.) nustatymuose galite pasirinkti, kuriuos slapukus norite priimti ir kuriuos atmesti. Galite ištrinti visus Jūsų įrenginyje jau esančius slapukus, o daugumoje naršyklių galite nustatyti, kad slapukai nebūtų įrašomi. Šių nustatymų buvimo vieta priklauso nuo Jūsų naudojamos naršyklės.
  2.3. Informuojame, kad daugumoje naršyklių galima:
 • patikrinti, kokie slapukai yra įrašyti, ir ištrinti atskirus slapukus;
 • blokuoti trečiųjų šalių slapukus;
 • blokuoti slapukus iš konkrečių interneto svetainių;
 • blokuoti visų slapukų siuntimą;
 • uždarant naršyklę ištrinti visus slapukus.
  2.4. Jūs bet kada galite atšaukti savo sutikimą naudoti slapukus, pakeitę nustatymus ir ištrynę įrašytus slapukus. Jei pasirinkote ištrinti slapukus, nepamirškite, kad bus pašalintos ir visos nustatytos parinktys, o Svetainė gali neveikti arba tinkamai neveikti. Dėl šių priežasčių nerekomenduojame išjungti slapukų, kai naudojatės Svetaine.
  2.5. Norėdami daugiau sužinoti apie slapukus ir kaip juos tvarkyti ar pašalinti, galite apsilankyti puslapyje: www.allaboutcookies.org.

3. NAUDOJAMI SLAPUKAI?
3.1. Svetainėje Mes naudojame techninius, analitinius ir komercinius slapukus.

  3.1.1. TECHNINIAI SLAPUKAI
  Techniniai slapukai: padeda rodyti Jums Svetainę ir užtikrinti jos funkcionalumą. Šie techniniai slapukai yra būtini tinkamam Svetainės funkcionavimui.

  3.1.2. ANALITINIAI SLAPUKAI
  Analitiniai slapukai: padeda sužinoti, kaip Mūsų lankytojai naudoja Svetainę. Padeda optimizuoti ir pagerinti Svetainę, suprasti reklamų ir komunikacijos efektyvumą.

  3.1.3. KOMERCINIAI SLAPUKAI
  Komerciniai slapukai: Mūsų ir trečiųjų šalių slapukai skirti tam, kad Mūsų bei trečiųjų asmenų svetainėse rodytume suasmenintą reklamą, kuri pagrįsta naršymo veiksmais, pavyzdžiui, Jūsų ieškotomis, peržiūrėtomis prekėmis.
  Informuojame, kad „Google Analytics“ įrankį suteikia JAV įmonė „Google Inc.“, tad ji taip pat turi prieigą prie šiuo įrankiu surinktų statistinių duomenų. „Google Inc.“ yra įsipareigojusi užtikrinti asmens duomenų apsaugą ir privatumą. Plačiau apie „Google Inc.“ atliekamą duomenų tvarkymą galite sužinoti, paspaudę šią nuorodą: https://business.safety.google/adsprocessorterms/.

  4. KAM PERDUODAMI SLAPUKŲ PAGALBA SURINKTI DUOMENYS?

  Slapukų pagalba surinkti duomenys gali būti perduoti Mūsų įgaliotiems duomenų tvarkytojams, Mums tiekiantiems, pavyzdžiui, Svetainės talpinimo paslaugas, tiesioginės rinkodaros paslaugas ir kita. Informuojame, kad su kiekvienu duomenų tvarkytoju esame sudarę duomenų tvarkymo sutartis ir užtikriname, kad kiekvienas duomenų tvarkytojas įgyvendintų tinkamo lygio technines ir organizacines asmens duomenų saugumo priemones.

  5. KOKIOS YRA JŪSŲ TEISĖS IR KAIP JAS ĮGYVENDINTI?

  Jūs, kaip duomenų subjektas, turite šias teises:

  • Teisę būti informuotam apie Mūsų atliekamą asmens duomenų tvarkymą.
  • Teisę susipažinti su Mūsų tvarkomais Jūsų asmens duomenimis.
  • Teisę prašyti ištaisyti Mūsų tvarkomus Jūsų asmens duomenis.
  • Teisę prašyti ištrinti duomenis.
  • Teisę apriboti duomenų tvarkymą.
  • Teisę prieštarauti duomenų tvarkymui.
  • Teisę į Jūsų asmens duomenų perkeliamumą.
  • Teisę pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai.  

  Dėl savo teisių įgyvendinimo galite kreiptis į Mus, kontaktiniu el. pašto adresu: vilnius@itella.com 

  Detalesnė informacija apie teisių įgyvendinimo tvarką bei terminus yra nustatyta Mūsų „Privatumo politikoje“.

  6. JŪSŲ TEISĖ PATEIKTI SKUNDĄ

  Jeigu manote, kad Jūsų teisės buvo pažeistos, Jūs visada galite kreiptis į Mus el. pašto adresu vilnius@itella.com arba (ir) pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai (L. Sapiegos g. 17, LT-10312 Vilnius, el. paštu ada@ada.lt). 

  7. KONTAKTINIAI DUOMENYS

  Mūsų kontaktiniai duomenys:

  UAB „Itella Logistics“

  Juridinio asmens kodas 110883051

  Adresas Pirklių g. 5, LT-02300 Vilnius, Lietuva