Atnaujinkite savo naršyklę

Panašu, kad jūsų naršyklė nebepalaikoma. Atnaujinkite savo naršyklę, kad naršymas taptų saugesnis ir sparčiau reaguotų.


Naudokite vieną iš šių naršyklių:

Itella LithuanianItella Lithuanian

Kas yra slapukai?

SAVO SVETAINĖJE MES NAUDOJAME SLAPUKUS

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Jūs galite sutikti, kad mes naudotume slapukus, kurie nėra būtini norint įgalinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas ir suteikti jūsų pageidaujamą paslaugą lankantis mūsų svetainėje.

Daugiau informacijos apie slapukus ir slapukų politiką galite rasti čia.

Slapukų politika

Jūsų privatumas mums yra svarbus ir mes norime, kad naudodamiesi šia svetaine jaustumėtės saugiai.

Pakeisdami savo naršyklės nustatymus arba slapukų nustatymus Jūs bet kada galite pakeisti savopasirinkimus. Jums taip pat gali tekti pakeisti naršyklės nustatymus ir rankiniu būdu ištrinti slapukus, kad savo įrenginyje ištrintumėte anksčiau įrašytus slapukus.

Kas yra slapukai?

Slapukai (angl. cookies) – tai nedidelė teksto rinkmena, kurią svetainė išsaugo jūsų kompiuteryje arba mobiliajame įrenginyje, kai joje apsilankote. Kai šioje politikoje nurodome slapukus, įtraukiamos kitos panašios technologijos ir įrankiai, kurie renka ir saugo informaciją jūsų naršyklėje, ir kai kuriais atvejais jie perduoda tokią informaciją trečiosioms šalims. Tokią informacijuą apima pikseliai, vietinė saugykla, seansų saugojimas.

Slapukai renka informaciją apie jūsų naudojimąsi svetaine ir saugo duomenis jūsų prietaise, kad, pavyzdžiui, padėtų jums prisijungti prie svetainės, stebėti ir analizuoti jūsų apsilankymus mūsų svetainėje ir naršymo elgseną, kad mūsų svetainė veiktų arba veiktų efektyviai ir t.t.

Svetainės jus „prisimins“ ir „atpažins“. Tai galima padaryti įdiegus slapukus trimis skirtingais būdais:

• Naršymo sesijos slapukai yra saugomi jūsų įrenginyje naršyklės sesijos metu. Sesija baigta, tai yra, kol neuždarysite savo naršyklės lango.

• Nuolatiniai slapukai saugomi jūsų įrenginyje tarp naršyklės sesijų, kurie leidžia prisiminti jūsų pasirinkimus ar veiksmus visoje svetainėje (arba kai kuriais atvejais ir skirtingose svetainėse) ir išsaugoti, kol patys jų neištrinsite. Tai taikoma vietinei saugyklai.

• Riboto laiko slapukų naudojimo laikas yra iš anksto nustatytas. Skirtingų slapukų naudojimo trukmė gali skirtis.

Savo naršyklėje Jūs visada galite ištrinti jau įdėtus slapukus.

Trečiųjų šalių slapukai

Yra pirmosios šalies slapukai, kuriuos tiesiogiai nustato Itella ir ši svetainė, kurioje dabar lankotės. Taip pat yra trečiųjų šalių slapukai, kuriuos nustato ne Itella, pavyzdžiui, mūsų partneriai ar kitas domenas. Taip nutinka, kai mūsų svetainėje naudojami elementai iš kitų domenų, tokie kaip paveikslėliai, socialinės žiniasklaidos papildiniai arba reklama.

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus savo internetinėje svetainėje. Skaitmeninei komunikacijai Itella naudoja papildomas išorines platformas, įskaitant Facebook, Instagram, Youtube, Google maps, Google Marketing Platform ir Google Ads. Siekiant reklamuoti bei stebėti reklamos efektyvumą, šiose platformose naudojami pirmųjų ir trečiųjų šalių slapukai bei panašios technologijos.

Trečiosios šalies slapukas gali būti naudojamas keleto internetinių svetainių, siekiant suprasti ir stebėti, kaip Jūs naršote skirtingose internetinėse svetainėse. Iš šių slapukų gaunamą informaciją naudoja Itella, tačiau ši informacija gali būti naudojama ir kitais tikslais, kuriuos nustato trečiosios šalys.

Slapukai mūsų internetinėje svetainėje

Siekiant palengvinti mūsų svetainėje naudojamų slapukų kontrolę bei valdymą, lankantis mūsų internetinėje svetainėje, mes nustatėme tris skirtingas slapukų kategorijas. Šios kategorijos yra aprašytos, remiantis tuo, kokiais tikslais yra naudojami slapukai ir informacija gaunama iš slapukų.

Mes nustatėme tris, toliau aprašytas, slapukų kategorijas. Visos kategorijos apima slapukus, kurie reiškia, jog duomenys buvo perduoti trečiųjų šalių tiekėjams.

  • Būtini slapukai

Šie slapukai reikalingi tam, kad mūsų internetinė svetainė veiktų saugiai ir tinkamai. Būtini slapukai leidžia Jums naršyti mūsų internetinėje svetainėje ir gauti Jums reikalingas paslaugas.

  • Statistikos ir analizės slapukai

Šie slapukai mums suteikia informacijos apie tai, kaip Jūs naudojatės mūsų internetine svetaine ir leidžia gerinti vartotojo patirtį.

  • Marketingo slapukai

Šie slapukai padeda mums ir mūsų partneriams, remiantis Jūsų naršymo ypatumais mūsų svetainėje, rodyti suasmenintus ir aktualius skelbimus net kai vėliau lankotės kitose svetainėse. Šioje kategorijoje esantys slapukai naudojami tikslinei rinkodarai ir profilių kūrimui, neatsižvelgiant į tai, kokį įrenginį naudojate.

Kaip kontroliuoti slapukų naudojimą

Mes išsaugome jūsų pasirinkimą 12 mėnesių laikotarpiui, nebent Jūs atsiimsite savo sutikimą. Tada mes jūsų dar kartą paklausime. Atminkite, kad kai kurių slapukų naudojimo laikas viršija 12 mėnesių laikotarpį. Todėl gali tekti pakeisti naršyklės nustatymus ir rankiniu būdu ištrinti visus slapukus.

Galite blokuoti slapukus aktyvuodami naršyklės nustatymus, kurie neleidžia nustatyti visų ar tik kai kurių slapukų. Tačiau dėl slapukų blokavimo funkcijos svetainės paslaugos gali neveikti tinkamai, o kai kurios pagrindinės funkcijos gali visiškai neveikti. Daugiau informacijos apie slapukus, jų valdymą ir slapukų ištrynimą galite rasti apsilankę www.allaboutcookies.org, www.youronlinechoices.com svetainėse ir naudojamos naršyklės skyriuje „Pagalba“.

Nesekti signalo

Jei savo naršyklėje įjungėte funkciją „Nesekti“, mes automatiškai neįrašysime rinkodaros slapukų į jūsų įrenginį. Slapukų nustatymuose galite pasirinkti kitokius pasirinkimus.

Daugiau informacijos

„Itella“ atsakingai žiūri į jūsų privatumą.


Mes pasiliekame teisę bet kuriuo metu pakeisti šią slapukų politiką. Pakeistą politiką  paskelbsime savo svetainėje, esant būtinumui paryškindami pranešimą naršyklėje.