Atnaujinkite savo naršyklę

Panašu, kad jūsų naršyklė nebepalaikoma. Atnaujinkite savo naršyklę, kad naršymas taptų saugesnis ir sparčiau reaguotų.


Naudokite vieną iš šių naršyklių:

ItellaItella

Sustainability

Promotions

Pakeliui į žalesnę ateitį

Rytais bitės bunda anksti, dar prieš saulėtekį. Žiedadulkes bei nektarą renka visą dieną, iki pat saulėlydžio. Tačiau didžiausią įspūdį palieka ne ilgos jų darbo valandos, o tai, kokį poveikį jos daro. Apdulkindamos vaismedžius, riešutmedžius, daržoves ir uogienojus, bitės prisideda prie trečdalio žmonijos maisto išteklių. Be jų, mes taip pat neturėtume grikių, kavos, įvairių aliejų ir netgi medvilnės.

Iš bičių tikrai galime daug ko išmokti.

Pavyzdžiui, našumo. Šių vabzdžių kelyje nuo žiedo iki avilio nėra jokio bereikalingo judesio, o pakeliui jos dar apdulkina pasėlius. Besirūpindamos augalais, bitės taip pat prisideda prie dirvožemio kokybės ir užkerta kelią jo erozijai. Dėl to vanduo ežeruose ir upėse lieka švaresnis, jame gyvuoja turtingesnė ekosistema, sumažėja potvynių pavojus.

Mes dirbame panašiai: judame iš vienos vietos į kitą, surenkame ir atsakingai pristatome Jūsų siuntas taip, kaip pageidaujate. Stengiamės tai daryti efektyviai, kad oras ir aplinka išliktų kuo švaresni.

Bitės yra labai ištikimos Žemės pagalbininkės. Mokslininkai sako, kad bitės rūpinasi ne tik savo, bet ir visos planetos gerove jau apie 100 milijonų metų. Tai irgi tampa įkvėpimu mums. „Itella“ Lietuvoje veikia jau daugiau nei 20 metų. Nors, palyginti su bitėmis, tai yra labai nedaug, bet visą šį laiką kaupiame patirtį, tam, kad vos tik prireikus mūsų paslaugų, būtume šalia jūsų ir galėtume būti naudingi profesionaliais ir moderniais logistikos sprendimais.

Vargu ar įspūdingas bičių našumas būtų įmanomas, jeigu jos dirbtų po vieną. Nors kiekviena bitė yra uoli darbininkė, jos supranta, kad dirbdamos kartu yra stipresnės. Būtent bendras darbas padeda pasiekti geriausių rezultatų, todėl bitės gyvena kolonijomis. Jų pavyzdys pabrėžia komandos svarbą. Nors „Itella“ įmonėje turime daug skirtingų sričių specialistų, mūsų stiprybė yra ta, kad esame viena komanda. Kartu dalinamės žiniomis, idėjomis ir įžvalgomis. Tai leidžia užtikrinti ir puoselėti aukščiausią paslaugų kokybę.

Nors matome bites kaip sektiną pavyzdį, suvokiame, kad mūsų darbas logistikos sektoriuje daro įtaką bičių gyvenimui. Vis garsiau kalbama, kad dėl žmonių veiklos bitėms gresia išnykimas. Pavyzdžiui, logistikos sektorius sugeneruoja beveik ketvirtį visų CO2 emisijų, skatinančių klimato kaitą, kuri turi įtakos bičių gerovei.

Tam, kad būtų draugiška bitėms ir visai planetai, bei joje gyvenantiems žmonėms, „Itella“, kaip „Posti Group“ dalis, iki 2030 m. siekia tapti nulinės CO2 emisijos įmone.

Vienas iš žingsnių šiam tikslui pasiekti – nuo 2023 m. pradžios į gatves išriedantis elektrinis „Smartpost“ transportas, kuris per pirmuosius metus leis sumažinti CO2 emisijas net 32 tonomis.

Ir tai ne vienintelis žingsnis, kurio imamės. Ant pernai Kaune atverto logistikos centro įrengėme 400 kW galios saulės elektrinę, kurjeriai gilins žinias ekologiško vairavimo kursuose, o tapti dar efektyvesniais ir taupesniais padės specialus maršrutų planavimo įrankis.

„Itella“ – pakeliui į žalesnę ateitį!