Atnaujinkite savo naršyklę

Panašu, kad jūsų naršyklė nebepalaikoma. Atnaujinkite savo naršyklę, kad naršymas taptų saugesnis ir sparčiau reaguotų.


Naudokite vieną iš šių naršyklių:

ItellaItella

Kodėl verta rinktis Smartpost

Smartpost terminalai yra saugus ir patogus sprendimas tavo siuntai

Tavo siunta bus saugi bet kokiomis oro sąlygomis

Visi Smartpost terminalai yra įrengti patalpų viduje. Tai apsaugo siuntą nuo oro sąlygų pokyčių, kurie gali pažeisti siuntos turinį.

Naudojantis Smartpost tau nebereikės rūpintis šalto ar karšto oro sąlygų bei dregmės poveikiu siuntos turiniui.

Siunčiant ar laukiant siuntos, kuri yra ypač jautri temperatūros pokyčiams (kosmetika, kvepalai, maisto papildai, maistas, fotografavimo įranga, kontaktiniai lęšiai ir p.) – Smartpost yra sumanesnis pasirinkimas.

Jokio laukimo eilėse

Unikalus Smartpost sprendimas leidžia siuntas atsiimti ar įdėti keliems žmonėms tuo pačiu metu. Tau nereikės stovėti eilėje prie bendro monitoriaus norint atidaryti reikiamą skyrelį. Eik tiesiai prie tau priskirto skyrelio ir suvesk gautą PIN kodą.

Saugi, lengva ir patogi prieiga

Smartpost terminalai įrengti lengvai prieinamose patalpose – maisto produktų parduotuvėse, prekybos ir pramogų bei verslo centruose. Smartpost gali pasiekti tol, kol veikia ir kitos patalpose įrengtos prekybos ir paslaugų vietos.

Nesijaudink, jei lauke blogas oras! Gali patogiai išsiųsti ir atsiimti siuntą, nebijant lietaus, sniego ar purvo ant žemės. Juk tai itin svarbu, jei esi kartu su mažais vaikais ar pilnom rankom pirkinių maišų.

Greitas pristatymas Baltijos šalyse bei Suomijoje

Smartpost siuntų terminalai yra sparčiai augantis tinklas. Šiuo metu Lietuvoje įrengti 258 Smartpost paštomatai bei siuntų atsiėmimo taškai, o kartu su Latvija, Estija bei Suomija tinklas sudaro net 4000 siuntų pristatymo punktų.

Nori išsiųsti siuntą per Smartpost?