Atnaujinkite savo naršyklę

Panašu, kad jūsų naršyklė nebepalaikoma. Atnaujinkite savo naršyklę, kad naršymas taptų saugesnis ir sparčiau reaguotų.


Naudokite vieną iš šių naršyklių:

ItellaItella

Kodėl verta rinktis Smartpost

Tinka net ir jautriausioms siuntoms

Visi Smartpost paštomatai yra įrengti patalpų viduje, kur yra palaikoma pastovi temperatūra, tad oro sąlygos lauke tampa nebesvarbios.

Naudojantis Smartpost tavo siunta bus apsaugota nuo drėgmės bei temperatūros svyravimų, kurie gali pažeisti siuntos turinį.

Tai aktualu siuntoms, kurios yra jautrios temperatūrų pokyčiams – kosmetika, kvepalai, maisto papildai, fotografavimo įranga, kontaktiniai lęšiai ir pan.

Jokio laukimo eilėse

Su Smartpost siuntas siųsti ar atsiimti gali keli žmonės vienu metu. Visos paštomatų durelės turi individualias užraktų spyneles, todėl norint atidaryti reikiamą skyrelį, nereikia stovėti eilėje prie vieno bendro ekrano. Su Smartpost jokio laukimo eilėse – eik tiesiai prie skyrelio, suvesk PIN kodą ir atverk dureles!

Šilta, saugu ir patogu

Net kai lauke minusinė temperatūra, atsiimti siuntą iš Smartpost paštomato visada šilta, saugu ir patogu! Visi Smartpost paštomatai įrengti patalpų viduje, o tai apsaugo nuo lietaus, sniego ar purvo ant žemės. Tai itin aktualu tiems, kurie atvyksta su mažais vaikais ar pirkinių pilnais krepšiais.

.

Didžiausias paštomatų tinklas Šiaurės Europoje

Smartpost siuntų paštomatai yra itin sparčiai augantis tinklas. Šiuo metu Lietuvoje įrengti 283 Smartpost paštomatai bei siuntų atsiėmimo taškai, o kartu su Latvija, Estija bei Suomija tinklą sudaro daugiau nei 4100 siuntų pristatymo punktų.

Nori išsiųsti siuntą per Smartpost?