Atnaujinkite savo naršyklę

Panašu, kad jūsų naršyklė nebepalaikoma. Atnaujinkite savo naršyklę, kad naršymas taptų saugesnis ir sparčiau reaguotų.


Naudokite vieną iš šių naršyklių:

ItellaItella

Darbas Itella

Promotions

Raskite jus įkvepiančius
iššūkius

Tapk mūsų komandos dalimi!

Įmonėje Itella gali drąsiai būti kitoks – mes džiaugiamės, palaikome ir klestime dėl savo darbuotojų, mūsų produktų ir mūsų bendruomenės. Itella didžiuojasi, kad yra lygių galimybių darbo vieta ir yra veiklą skatinantis darbdavys.

Susisiekite su mumis ir nurodykite, kas Jus domina, adresu career.lt@itella.com.

Kodėl Itella?

Dalinamės žiniomis ir skatiname darbą komandoje

Komandinis darbas mums labai svarbus. Dalijamės žiniomis ir mokomės vieni iš kitų, kad augtume ne tik kaip įmonė, bet ir kaip asmenys bei kurtume vertę savo klientams 

Mūsų kultūra yra atvira, paprasta ir rūpestinga

Mes skatiname kultūrą, paremtą pasitikėjimu, pagarba ir savo vertybėmis – atviromis, paprastomis ir rūpestingomis

Atraskite save ieškodami jūs įkvepiančių iššūkių

Tikime, kad nuolat mokydamiesi ir tobulėdami mūsų darbuotojai išliks motyvuoti ir įsitrauks į veiklą, o taip pat
padės sustiprinti kliento vertę

Apie mus

Bendrovė „Itella Logistics“ priklauso tarptautinei Suomijos įmonių grupei „Posti“. Įmonė teikia siuntų pristatymo ir transportavimo paslaugas bei turi plačiausią paštomatų tinklą „Smartpost“ Šiaurės Europoje. Nuo 2023 m. „Smartpost“ paštomatų siuntas galima siųsti net į 27 Europos valstybes. 

Praktika Itella Logistics!

Laukiame visų studentų ir absolventų, kurie siekia atrasti savo kelią, ir siūlome pradėti karjerą atliekant praktiką Itella Logistics!


Praktikuokis ir tobulink savo įgūdžius siuntų pristatymo paslaugas teikiančių įmonėje – Itella Logistics! Pas mus įgysi naujų praktinių žinių, nes skatinsime Tave prisidėti prie realių projektų įgyvendinimo, o asmenines idėjas padėsime paversti realybe!


Mes laukiame Jūsų! Susisiekite su mumis adresu career.lt@itella.com.

Prisijunk prie mūsų komandos!

Nuolat ieškome komandos narių, kurie prisidėtų prie įmonės augimo. Jei ieškote įmonės, kurioje būtų vertinamas jūsų smalsumas, aistra darbui ir noras mokytis, jei ieškote kolegų, kurie su užsidegimu dirbtų komandoje, tuomet kandidatuokite ir tapkite mūsų šeimos nariu.

Kaip vyksta atrankos procesas?

Radę jus dominančią poziciją, siųskite gyvenimo aprašymą el. paštu career.lt@itella.com. Į darbo pokalbį pakviesime atrinktus kandidatus. Atrankos procesas gali užtrukti keletą savaičių, jei turite klausimų, nedvejodami su mumis susisiekite.