Atnaujinkite savo naršyklę

Panašu, kad jūsų naršyklė nebepalaikoma. Atnaujinkite savo naršyklę, kad naršymas taptų saugesnis ir sparčiau reaguotų.


Naudokite vieną iš šių naršyklių:

ItellaItella

Darbas Itella

Promotions

Prisijunk prie mūsų komandos!

Raskite jus įkvepiančius
iššūkius

Kodėl Itella?

Dalinamės žiniomis ir skatiname darbą komandoje

Komandinis darbas mums labai svarbus. Dalijamės žiniomis ir mokomės vieni iš kitų, kad augtume ne tik kaip įmonė, bet ir kaip asmenys bei kurtume vertę savo klientams 

Mūsų kultūra yra atvira, paprasta ir rūpestinga

Mes skatiname kultūrą, paremtą pasitikėjimu, pagarba ir savo vertybėmis – atviromis, paprastomis ir rūpestingomis

Atraskite save ieškodami jus įkvepiančių iššūkių

Tikime, kad nuolat mokydamiesi ir tobulėdami mūsų darbuotojai išliks motyvuoti ir įsitrauks į veiklą, o taip pat
padės sustiprinti kliento vertę

Apie mus

„Itella Logistics“ yra tarptautinės Suomijos logistikos bendrovės „Posti“ dalis, kurios filialai yra išsidėstę Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje bei Suomijoje. „Itella Logistics“ teikia platų logistikos ir siuntų paslaugų pasirinkimą, į kurias įeina: kelių, jūrų ir oro transportavimas, sandėliavimas bei kurjerių paslaugos. Nuo 2020 – ųjų pradėjome teikti naują paslaugą – nuosavų siuntų terminalų tinklą Smartpost, kuris jau yra tapęs didžiausiu paštomatų tinklu Šiaurės Europoje.

Tapk mūsų komandos dalimi!

Įmonėje Itella gali drąsiai būti kitoks – mes džiaugiamės, palaikome ir klestime dėl savo darbuotojų, mūsų produktų ir mūsų bendruomenės. Itella didžiuojasi, kad yra lygių galimybių darbo vieta ir yra veiklą skatinantis darbdavys.

Susisiekite su mums ir nurodykite, kas Jus domina, adresu career.lt@itella.com.

Praktika Itella Logistics!

Laukiame visų studentų ir absolventų, kurie siekia atrasti savo kelią, ir siūlome pradėti karjerą atliekant praktiką Itella Logistics!

Do an internship and improve your skills at one of the largest logistics service companies – Itella Logistics! You will gain new knowledge in practice, which you will do together with the best and brightest teams and individually. We will encourage you to contribute to the implementation of real projects that will influence more than one thousand people around the world, and we will help you realize your personal ideas inside the company!

Mes laukiame Jūsų! Susisiekite su mumis adresu career.lt@itella.com.

Prisijunk prie mūsų komandos!

Nuolat ieškome komandos narių, kurie prisidėtų prie įmonės augimo. Jei ieškote įmonės, kurioje būtų vertinamas jūsų smalsumas, aistra darbui ir noras mokytis, jei ieškote kolegų, kurie su užsidegimu dirbtų komandoje, tuomet kandidatuokite ir tapkite mūsų šeimos nariu.

Kaip vyksta atrankos procesas?

Radę jus dominančią poziciją, siųskite gyvenimo aprašymą el. paštu career.lt@itella.com. Į darbo pokalbį pakviesime atrinktus kandidatus. Atrankos procesas gali užtrukti keletą savaičių, jei turite klausimų, nedvejodami susisiekite el. paštu career.lt@itella.com.