Gediminas Mickus tapo įmonės „Smartpost Itella“ direktoriumi Baltijos šalims

Siekdama tapti viena siuntų pristatymo rinkos lyderių Baltijos šalyse, logistikos bendrovė UAB „Itella Logistics“, kuriai priklauso kurjerių ir paštomatų tinklas „Smartpost“ žengia pokyčių keliu. Suomijos pašto valdoma bendrovė pakeitė valdymo struktūrą ir pristato naują vadovą Baltijos šalims – Gediminą Mickų.

Naujasis „Smartpost Itella“ vadovas Baltijos šalims G. Mickus bendrovėje dirba jau penkerius metus – jis kelerius metus vadovavo bendrovei Lietuvoje, o pastaruosius septynis mėnesius užėmė pardavimų ir e. komercijos vadovo Baltijos šalims pareigas. G. Mickus yra sukaupęs ilgametę patirtį logistikos ir siuntų pristatymo rinkose, dirbęs tarptautinėse įmonėse.

„Džiaugiuosi sulaukęs šio įvertinimo ir pasitikėjimo į mano rankas patikint ambicingų tikslų nestokojančią bendrovę. Esu tikras, jog mano sukauptos žinios, patirtis ir kompetencijos padės užtikrinti bendrovės augimą regione ir jos nuolatinę sėkmę“, – teigia G. Mickus.

Jam antrina ir „Posti“ viceprezidentas Kaj Kulp, pastebintis, jog šis paaukštinimas – nusipelnytas ir nuosekliu darbu pasiektas įvertinimas.

„Už „Smartpost Itella“ Baltijos šalyse vairo stoja rinką puikiai pažįstantis, iniciatyvus, veržus ir profesionalus vadovas, kuris, neabejojame, atsakingai ir užtikrintai ves mus užsibrėžtų tikslų link“, – apie G. Mickaus paaukštinimą kalba Kaj Kulp.

Itin konkurencingoje bei dinamiškoje siuntų pristatymo rinkoje veikianti „Smartpost Itella“, siekdama didinti savo konkurencinį pranašumą nuolat įgyvendina veiklos efektyvinimo sprendimus. Vienas iš naujausių pavyzdžių – jungtinis Baltijos šalių vadovavimas bendroms operacijoms. Tai leidžia išnaudoti turimas kompetencijas, dalintis patirtimi tarp šalių, orientuotis į klientus ir didinti efektyvumą.


Daugiau naujienų