Iš Varėnos į Veroną: nuo šiol iš „Smartpost“ paštomatų siuntas galima siųsti į visą Europą

Ne tik iš Varėnos į Veroną, bet ir iš Skuodo į Skopje bei daugybė kitų variantų tampa įmanomi, nes nuo šiol iš „Smartpost“ paštomatų siuntas galima siųsti net į 27 Europos valstybes. Net penkių dydžių paštomatų skyrelių pasirinkimas, didžiausias Lietuvoje galimas siuntų svoris ir visada be eilės veikiantys „Smartpost“ paštomatai leis nustebinti savo artimuosius, kad ir kuriame Europos mieste jie bebūtų.

„Itella Logistics“ rinkodaros vadovė Eglė Riauba, pristatydama naują „Smartpost“ paslaugą pabrėžia Lietuvos siuntėjų poreikius. Jos teigimu, kartais gali susidaryti įspūdis, kad žmonės geidžia kažkokio modernaus technologizuoto siuntų pristatymo, pavyzdžiui, kuomet siuntą į namus pristatytų dronas ar panašiai.

„Iš tiesų žmonėms reikia ne filmus primenančio įspūdingo pristatymo, jie tiesiog laukia pačios siuntos. Tad svarbiausi elementarūs dalykai: patogus išsiuntimas, greitas pristatymas būtent ten, kur reikia. Būtent tai nuo šiol ir siūlome: patogią galimybę išsiųsti siuntą iš artimiausio „Smartpost“ paštomato į visą Europą, ir greitą pristatymą tiksliai ten kur reikia“, – pasakoja E. Riauba.

Siuntas iš bet kurio Lietuvoje esančio „Smartpost“ paštomato bus galima siųsti į Airiją, Austriją, Belgiją, Bulgariją, Čekiją, Daniją, Estiją, Graikiją, Italiją, Ispaniją, Kiprą, Latviją, Lenkiją, Liuksemburgą, Nyderlandus, Prancūziją, Portugaliją, Rumuniją, Suomiją, Slovakiją, Slovėniją, Švediją, Maltą, Monaką, Vokietiją ir Vengriją.

Paštomatas ne tik patogus, bet ir nebrangus būdas siųsti siuntas į kitas šalis. Tarptautinių siuntų kainos prasideda vos nuo 3,69 Eur. E. Riauba atkreipia dėmesį, kad gera kaina – ne vienintelis privalumas.

„Mūsų „Smartpost“ paštomatuose yra vienas plačiausių siuntos skyrelių pasirinkimas Lietuvoje, čia galite rinktis net penkių dydžių opcijas. Platus siuntos skyrelių pasirinkimas leidžia užtikrinti siuntimą už optimaliausią kainą, nes galima pasirinkti kiekvienai siuntai tinkamiausią skyrelio dydį ir nepermokėti“, – pataria E.Riauba.

Jūsų siuntai paštomate vietos bus visada

Nors tai nėra naujiena, bet dar vienas reikšmingas „Smartpost“ privalumas yra tai, jog vykdant siuntos siuntimo užsakymą internetu, pasirinktame paštomate iškart rezervuojamas skyrelis būtent jūsų siuntai. Tai reiškia, kad galite būti užtikrinti, jog atvykus prie paštomato vietos jame tikrai bus ir neteks keliauti nuo paštomato prie paštomato, ieškant, kuriame būtų užtektinai vietos siuntai išsiųsti. Pradėti savo siuntos kelionę tiek Lietuvoje, tiek Europoje, galite ten pat, adresu my.smartpost.lt


Daugiau naujienų